Lekarz weterynarii

Jeśli to co robisz sprawia Tobie satysfakcję w życiu zawodowym, ale jesteś otwarty na nowe miejsce pracy w nowym zespole i chcesz podnosić swoje kwalifikacje i poszerzyć doświadczenie – to czekamy właśnie na Ciebie!

Jesteśmy Specjalistyczną Przychodnią Weterynaryjną w Gdyni. Dysponujemy sprzętem do szerokiej diagnostyki, tj. tomografem komputerowym ,RTG, USG, sprzętem do badań laboratoryjnych, endoskopem, gastroskopem, mikroskopem, salą operacyjną, 3 gabinetami.

Zespół tworzą ludzie z pasją i charyzmą nastawieni na pomoc pacjentom, współpracę i wzajemne wsparcie w codziennych obowiązkach.

Szukamy Lekarza Internisty z doświadczeniem – ukierunkowanie na kardiologię, okulistykę, dermatologię będzie dodatkowym atutem.

Wymagania:

·      Doświadczenie, samodzielność w przyjmowaniu pacjentów internistycznych

·      Obowiązkowość i odpowiedzialność

·      Pozytywne nastawienie do pracy

·      Wysoka kultura osobista i empatia

Obowiązki:

·      Profilaktyka, diagnostyka i leczenie zwierząt towarzyszących

·      Opieka nad pacjentami przychodni

·      Obsługa urządzeń laboratoryjnych – w tym pomagają doświadczeni niezawodni nasi Technicy

Oferujemy:

·      Pracę w zgranym zespole

·      Umowę B2B,40h tygodniowo

·      Pakiet medyczny Luxmed, kartę MultiSport

·      Możliwość finansowania szkoleń

·      Zarobki w zależności od doświadczenia -zależy nam na stabilnym zespole zadowolonym z pracy i zarobków.

Zainteresowany/-a? Aplikuj na adres dok.dmuchala@gmail.com w tytule maila wpisując nazwę stanowiska.

W aplikacji niezbędne jest zamieszczenie następującej klauzuli:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUXVET24 PLATFORMA WETERYNARYJNA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Taśmowa 7, Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami spełniającymi wymogi formalne.